Експерт з живлення рослин
Про нас

Тімак АГРО Україна

Тімак АГРО Україна - одна з провідних компаній світу, що займається дослідженням та розробкою інноваційних рішень у галузі живлення сільськогосподарських культур. 

Як дочірня компанія Групи Roullier у своєму традиційному бізнесі Агро-Постачання, Тімак АГРО Україна забезпечує своїх клієнтів продукцію, що відповідає найвищим міжнародним стандартам якості та безпеки. Наші технології ефективності добрив є революційними на ринку мінерального живлення і дозволяють виробникам оптимізувати свої витрати на добрива, в той же час покращуючи довкілля.

Наші технології перевіряються не тільки в наших власних лабораторіях, але й в польових випробуваннях по всьому Світу з видатними виробниками, а також через університетські дослідження, для того, щоб кожен виробник був впевнений в ефективності нашої продукції.

Наша сила у використанні досвіду 50 країн по всьому світу та трансформуванні Науки і Досліджень в успіх.

Ми маємо сильну команду професійно підготовлених консультантів з живлення рослин, які працюють у партнерстві з дистриб'юторами і забезпечують консультації та послуги моніторингу для агровиробників, щоб поліпшити їх ефективність, підвищити врожайність та задовільнити потреби кожного клієнта.

 

 

Новини
Запуск Осінньої кампанії 2016