Експерт з живлення рослин
Про нас

Дослідження та розвиток

Посилена синергія між польовою та науково-дослідницькою діяльністю для забезпечення найкращих рішень для потреб клієнтів.

Будучи дочірньою компанією Групи Roullier, Тімак АГРО Україна використовує досвід 400 дослідників та інженерів в області інновацій, які забезпечують оптимальні рішеня для сільгоспвиробників на міжнародному та місцевому рівнях.

Група Roullier, одна з небагатьох компаній на ринку живлення рослин і тварин, має Науково дослідницький відділ та власні лабораторії.

  • CRIAS (Міжнародний Агро-науково-дослідний центр), знаходиться в Динарі, адміністративному регіоні Бретань, що у Франції - спеціалізується на створенні добрив, придатних для сільськогосподарських культур конкретних регіонів та дослідженні нових способів інтеграції морських водоростей в свої продукти.
  • CERA (Центр навчань і прикладних досліджень), заснований в Динарі, адміністративному регіоні Бретань, що у Франції - спеціалізується на розробці нових технологічних процесів, що дозволяє адаптувати індустріальне виробництво до потреб клієнтів.

Світовий Науково-Дослідний центр в Сан-Мало, в Бретанії (Франція) посилює цей постійний пошук інновацій. Відкритий у середині 2015 року, цей центр буде розробляти нові лінійки продуктів, які будуть найбільше відображати очікування замовника.

  • Загальна площа 8000 м.кв.
  • 5 високотехнологічних лабораторій.
  • Найбільша експериментальна теплиця в Європі

Налагоджена співпраця з університетами у всьому Світі для того, щоб йти в ногу з найновітнішими технологіями в агрономії.

 

 

Новини
Запуск Осінньої кампанії 2016