Експерт з живлення рослин
Посилання

Запуск Осінньої кампанії 2016

У м. Одеса  з 20 по 24 червня цього року відбулася третя щорічна конвенція, організована до запуску Осінньої Кампанії Тімак АГРО Україна, у якій взяли участь не тільки працівники компанії, але й іноземні колеги і партнери.

Серед запрошених були Наталія Кіцлер з компанії “APV, та Андрій Карцев, Група Компаній “ТРІА”,  які надають оптимальні технічні рішення для внесення мікрогранульованих добрив Тімак АГРО Україна, які побудували вдосконалену схему взаємодії та представили детальний огляд технічних характеристик техніки/машин APV.

Всі консультанти пройшли глибокий  курс навчання з виявленням потреб клієнта та надання йому раціонального рішення.

У тренінгу брали участь представники Тімак АГРО Румунія Іонель Бурсук, Комерційний Директор, та Адріан Драган, Генеральний Директор. Іноземні колеги ділилися своїм багаторічним досвідом з командою Тімак АГРО Україна.

Приємним завершенням конвенції стали виступи Генерального Директора Тімак АГРО Україна, Венсана Бенара Жака Жозефа, та Виконавчого Директора, Елеонори Бацаєвої, із підбиттям підсумків досягнень Компанії у Ї півріччі 2016 року та привітань пееможців мотиваційних програм і вручення нагород.

На сьогоднішній день Тімак АГРО Україна стає вагомою частиною світової команди Групи Roullier. Завдяки постійному вдосконаленню, навчанню працівників та інноваційному підходу у роботі, Тімак АГРО Україна є справжнім експертом у живленні рослин та стає цінним партнером українського виробника.

 

 

Physiostart - нова ера в живленні рослин

На базі господарства ТОВ "Агрокрай" м. Красилів, Хмельницької області закладений проект: "Отримання сталих і високих врожаїв з використанням новітніх технологій живлення Timac Agro". До Вашої уваги представляємо відео першої з трьох частин фільму "Physiostart - нова ера в живленні рослин". Висловлюємо щиру і величезну подяку Олегу Петровичу Білявцю, директору ТОВ "Агрокрай", за допомогу в організації створення фільму.

Стаpт весняної кампанії в Україні

Беручи до уваги не лише величезний потенціал України, який складає 26 мільйонів гектарів орних земель, але й складну політичну та економічну ситуацію, компанія Tімак АГРО Україна протягом двох років плідної роботи в агробізнесі сформувала раціональну структуру консультантів з живлення рослин та затвердила офісну команду. 10 грудня Тімак АГРО Україна запустила нову Весняну кампанію 2016. З метою отримання найкращих результатів було затверджено лінійку продуктів, комерційну та мотиваційну політики. Нові консультанти пройшли підготовку, для надання правильних комплексних рішень з мінерального живлення для українських агровиробників.

 

Сьогодні, під керівництвом Виконавчого директора Тімак АГРО Україна, Елеонори Бацаєвої, та за підтримки успішного і досвідченого керівництва Адріана Драгана, Генерального директора Тімак АГРО Румунії, територія України знаходиться під контролем 3 регіональних Менеджерів та 12 консультантів з живлення рослин. Вже завтра, беручи до уваги велику площу сільськогосподарських земель, потужні господарства та досвідчену команду представників від Timac Agro, Група Roullier матиме міцну підтримку від України для подвоєння об'ємів виробництва мінеральних добрив.

До Франції у пошуках знань

У червні 2016 року Тімак АГРО Україна презентувала для своїх найкращих працівників та бізнес партнерів,  українських сільгоспвиробників,  неймовірний подарунок – ексклюзивну подорож до серця Групи Roullier у Франції.

Головними об'єктами відвідання стали світовий науково-дослідницький центр "СМІ" в мальовничому м.Сен-Мало, завод з виробництва мікрогранули та рідких добрив "QI Factory", світовий та унікальний центр навчань і прикладних досліджень "CERA" в старовинному та вишуканому м.Динар. Приємні враження учасників були доповнені екскурсіями визначними історичними та культурними пам'ятками Парижу.

Новини
Запуск Осінньої кампанії 2016